Co o nás říkají studenti

Petr Kunčar

Výuka byla výborná a i dobře koncipovaná. Hlavní výhoda je v intenzivním pouziti anglického jazyka v praxi.

Šárka Stará

Vše probíhalo k naprosté spokojenosti, hodiny zcela naplnily mé očekávání.

Žaneta Ferenciová

Celkově mě kurz velice mile překvapil :). Z našeho lektora jsem úplně nadšená, sice neumí ani slovo česky, ale jeho velice empatický přístup a snaha porozumět to 100% vynahradí a díky tomu jsem se přestala bát mluvit anglicky :)..

Pietro Falcone

Za ukázkovou hodinu nic nedáte, naopak jen ziskáte nové veselé mlade přátele a dobrou náladu ze stráveného času, takový výlet do Anglie na hodinku for free.

Romana Havránková

Výuka je velice efektivní a zároveň probíhá zábavnou formou a v příjemném kolektivu. Pokaždé se těším na další lekci. Za mě velká spokojenost :)

Jiří Gardoň

Na jazykové škole Tip Top Lingua hodnotím především aktivní výuku angličtiny pomocí přirozené konverzace s rodilým mluvčím. Navíc hodiny probíhají v neformálním prostředí u dobré kávy či půl litru piva.

Soňa Hrdličková

Naprostá spokojenost, byla jsem přirozenou cestou nucena zapnout mozkové závity :)

Laďka Bartošová

Bezva nápad, bezva pohoda, člověk se učí anglicky a ani neví, že se učí. Učení cizího jazyka je totiž o konverzaci a ne o dokonalosti gramatiky. Konečně někdo pochopil, že není cílem bát se promluvit, protože prostě vždycky mám pocit, že neumím vše dokonale gramaticky správně, ale že je to o tom nebát se domluvit!!

Ondra Urban

Vylepšení mé angličtiny u kávy v pohodovém prostředí - byl jsem spokojený.

Denisa Ruslerová

Za mě velká spokojenost, konverzace předčila mé očekávání, příjemné neformální prostředí i rodili mluvčí.

Jiří Vybíral

Lekce angličtiny v Tip Top mě moc pomohly, hlavně při přípravě na zkoušky na vysoké škole :) Mohu pouze doporučit.

Iva Kárová

Líbí se mi to, že někdo vymyslel výuku tak, že si jdu jen popovídat ke kávě, neplatím za pronájem prostor, půjčení učebnice a podobné zbytečné věci, jako v jiných jazykovkách. Musím vyzvednout i to, že dodržujete preferovaný počet osob a snahu vyjít vstříc v preferovaném čase hodiny. Navíc máte sympatické lektory :)

Eva Hudečková

Líbila se mi originalita kurzu. Celkově jsem si tuto formu výuky angličtiny moc užila! Doporučila jsem vaše kurzy i kamarádce - chodí k vám a je moc spokojená! Děkuji, jen tak dál :)

Sára Kopecká

Na Tip Top Lingua jsem narazila zcela náhodně na webu a ještě že tak! Skvělá zkušenost, jednoduchá domluva, naplněná očekávání. Jako pomoc k rozmluvení je to výborné. Příjemné prostředí kavárny dělá hodně, člověk se necítí jako ve škole, je to tím velmi přirozené a milé. Naprostá spokojenost.

Petr Kolomazník

Do Tip Top chodím na lekce angličtiny už několik měsíců a pomohly mi především při pohovoru do nové práce, jehož součástí byla právě i angličtina. Vyhovuje mi zde především alternativní přístup k výuce, který je zaměřen na to nejdůležitější - komunikaci. Platí se navíc pouze za absolvované lekce a je možnost vyzkoušet několik lektorů a vybrat si toho, kdo člověku nejvíce vyhovuje, takže určitě doporučuji.