Jak začít

Jsem jednotlivec a chci lekce sdílet s ostatními (max. další 3 lidé ve skupince):
Proč se registrovat?
  • ukázková lekce zdarma
  • flexibilní přehození lekcí
  • jednoduché dobití kreditu
  • členské slevy a výhody

Vytvoření profilu

Pro přístup do rezervačního systému je potřeba se zaregistrovat. Vytvoření profilu je zcela nezávazné a zdarma. Kdykoliv jej můžete zrušit.

Ukázková lekce

Jako nově registrovaný uživatel máte možnost se zdarma zúčastnit jakékoliv jedné lekce z našich kurzů, které právě probíhají. V rozvrhu lekcí si vyberete tu, která Vám bude vyhovovat jak časem, tak i úrovní a lektorem. Naše kurzy trvají 10 týdnů. Každý týden v pravidelný den a čas je 60 minutová lekce.

Přihlášení se do kurzu

Pokud se Vám styl výuky zalíbí, dobijete si kredit 1800 Kč (10 lekcí x 180 Kč) a přihlásíte se do volného kurzu. V případě, že kurz již běží, dobijete si kredit pouze na zbývající počet lekcí a přihlásíte se do daného kurzu.

Výměna lekce

Pokud se na některou z lekcí kurzu nemůžete dostavit, můžete se do 24 hodin před konáním dané lekce jedním kliknutím odhlásit. Na účtu Vám bude odblokován kredit a Vy se můžete přihlásit na jinou lekci, kde bude volné místo.

A kolik to stojí?

Jedna lekce Vás stojí 180 Kč nehledě na počtu účastníků (max. 4). Navíc pokud Váš známý uvede při registraci Váš email, dostanete za každou hodinu, které se zúčastní, dalších 15 Kč do Vašeho kreditu.

Registrujte se
Máte zájem o individuální lekce? Jste firma či skupinka kamarádů a máte zájem o studium jazyka společně?
Kontaktujte nás